FAQ

Často kladené otázky – stavba kola na zakázku a další služby Viagr-Bikes

1. Jak se postupuje při objednávce stavby kola?

Stavba kola je časově i organizačně náročnější než koupě kola hotového. Proto má svoje určitá specifika a rád bych je zveřejnil tady na stránkách, ať víte, do čeho jdete. Výhody stavby kola jsou známé. Za danou cenu získáte kolo lépe osazené a vyvážené než kola sériová. Ovšem je třeba si uvědomit jeden rozdíl. Sériové kolo přijde napůl složené se všemi komponenty pohromadě a zbývá ho jen složit a seřídit.

Postup při objednávání stavby kola následující:

  • Jakmile si vyberete z nabídky modelů, přistoupíme k platbě zálohy na základě zálohové faktury (v případě platby celé částky dopředu sleva 2%).
  • Po zaplacení zálohové faktury se naplno rozjíždí stavba kola a zákazník je průběžně informován o postupu a předpokládaném termínu dokončení stavby.
  • Samotná stavba kola trvá cca 1 týden.
  • Doplatek ceny kola (tedy celková cena mínus částka zálohy) zákazník zaplatí při osobním předání nebo převodem na účet.
  • Při předání kola obdržíte doklad o koupi, tedy fakturu, která zároveň slouží jako doklad pro uplatnění záruky u prodejce. Tedy u Viagr-Bikes.

2. Je u Viagr-bikes nějaká možnost slevy?

Modely jsou sestaveny tak, aby byly při dené ceně co nejlevnější. Proto není možné dávat slevy. Nicméně při platbě celé objednávky předem dostanete slevu 2%. Jako bonus dostanete ke každému kolu maziva a čistič zdarma.

Další možností, jak získat slevu, je doporučení Viagr-bikes kamarádovi, kolegovi, příbuznému. Za každé doporučení obdržíte 500,- Kč. Je už jen na vás, zda si slevu necháte pro sebe nebo ji zmíněné osobě věnujete.

3. Jste z daleka nebo nemáte možnost se stavit osobně?

Nevadí, kolo lze poslat i na dobírku. Nemusíte mít o něj strach, postavené kolo bude pečlivě zabaleno v krabici pro přepravu kol. Kola posílám zásadně seřízená a připravená k jízdě. Jediné co je potřeba udělat, je nasadit přední kolo, sedlovku se sedlem do rámu a řídítka do představce a vše řádně utáhnout. Tyto věci je bohužel nutné před dopravou demontovat, protože jinak by se kolo nevešlo do krabice a mohlo se poškodit.

4. Proč už není v nabídce individuální stavba na zakázku (výběr díl po dílu)

Nový výběr předpřipravených modelů výrazně urychluje a usnadňuje výběr kola pro zákazníka. Na základě mnohaletých zkušeností jsem vybral nejvýhodnější možné sestavy v daných cenách. Věřím, že nový, rychlejší a jednodušší, systém objednávání oceníte.

5. Jak uplatnit záruku u Viagr-bikes?

Úplně běžně jako při koupi jakéhokoliv jiného zboží jinde. Při předání obdržíte prodejní doklad, který slouží zároveň jako záruční list.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *