FAQ

Často kladené otázky – stavba kola na zakázku a další služby Viagr-Bikes

1. Jak se postupuje při objednávce stavby kola?

Stavba kola je časově i organizačně náročnější než koupě kola hotového. Proto má svoje určitá specifika a rád bych je zveřejnil tady na stránkách, ať víte, do čeho jdete. Výhody stavby kola jsou známé. Za danou cenu získáte kolo lépe osazené a vyvážené než kola sériová. Ovšem je třeba si uvědomit jeden rozdíl. Sériové kolo přijde napůl složené se všemi komponenty pohromadě a zbývá ho jen složit a seřídit.

Postup při objednávání stavby kola následující:

  • Jakmile si vyberete z nabídky modelů, přistoupíme k platbě zálohy na základě zálohové faktury (v případě platby celé částky dopředu sleva 2%).
  • Po zaplacení zálohové faktury se naplno rozjíždí stavba kola a zákazník je průběžně informován o postupu a předpokládaném termínu dokončení stavby.
  • Samotná stavba kola trvá cca 1 týden.
  • Doplatek ceny kola (tedy celková cena mínus částka zálohy) zákazník zaplatí při osobním předání nebo převodem na účet.
  • Při předání kola obdržíte doklad o koupi, tedy fakturu, která zároveň slouží jako doklad pro uplatnění záruky u prodejce. Tedy u Viagr-Bikes.

2. Je u Viagr-bikes nějaká možnost slevy?

Modely jsou sestaveny tak, aby byly při dené ceně co nejlevnější. Proto není možné dávat slevy. Nicméně při platbě celé objednávky předem dostanete slevu 2%. Jako bonus dostanete ke každému kolu maziva a čistič zdarma.

Další možností, jak získat slevu, je doporučení Viagr-bikes kamarádovi, kolegovi, příbuznému. Za každé doporučení obdržíte 500,- Kč. Je už jen na vás, zda si slevu necháte pro sebe nebo ji zmíněné osobě věnujete.

3. Jste z daleka nebo nemáte možnost se stavit osobně?

Nevadí, kolo lze poslat i na dobírku. Nemusíte mít o něj strach, postavené kolo bude pečlivě zabaleno v krabici pro přepravu kol. Kola posílám zásadně seřízená a připravená k jízdě. Jediné co je potřeba udělat, je nasadit přední kolo, sedlovku se sedlem do rámu a řídítka do představce a vše řádně utáhnout. Tyto věci je bohužel nutné před dopravou demontovat, protože jinak by se kolo nevešlo do krabice a mohlo se poškodit.

4. Proč už není v nabídce individuální stavba na zakázku (výběr díl po dílu)

Nový výběr předpřipravených modelů výrazně urychluje a usnadňuje výběr kola pro zákazníka. Na základě mnohaletých zkušeností jsem vybral nejvýhodnější možné sestavy v daných cenách. Věřím, že nový, rychlejší a jednodušší, systém objednávání oceníte.

5. Jak uplatnit záruku u Viagr-bikes?

Úplně běžně jako při koupi jakéhokoliv jiného zboží jinde. Při předání obdržíte prodejní doklad, který slouží zároveň jako záruční list.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *